• 0 {262} 655 10 12
PROJELER
 • TEKNİK-ER İNŞAAT SAN. TİC. MEHMET ÇİÇEK-ABDURRAHMAN ÜÇÜNCÜ ORTAKLIĞI
  Gebze ıssıkgöl caddesi üzerinde 67 adet işyeri projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı
  İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali elektrik işleri
  Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Plastitek A.Ş.
  Plastitek A.Ş. firmasına ait mevcut çalışan fabrika tesisinin tüm elektrik tesisatlarının demonte edilerek İmes OSB. ye taşınması işi firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş.
  Nuh Beton A.Ş. İstanbul Finans Merkezi Tesisleri ile Derince Safiport Limanı Tesisleri Kompanzasyonu mobil uzaktan takip sistemi firmamız tarafından kurulmuştur.
 • Plastitek A.Ş.
  Plastitek Plastik Enjeksiyon A.Ş. Kocaeli İmes OSB Fabrika Kompanzasyonu mobil uzaktan takip sistemi firmamız tarafından kurulmuştur.
 • A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
  A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. fabrika kazan dairesi exproof elektrik tesisatı dönüşümü firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
  A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. fabrikanın güç artışı projesinin çizilmesi, onaylatılması ve kabulü, 1600 kVA trafonun 2500 kVA trafo ile değişimi, ana dağıtım panolarının komple yenilenmesi devreye alınması elektrik tesisatı işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • İZAYDAŞ A.Ş.
  İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. 'ye ait iki adet 2000 kVA trafonun komple yağ değişimi ve testleri işi firmamız tarafından yapılmıştır.
 • HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. firmasına ait bina tipi 1250 kVA trafo tesisini 2000 kVA ya yükseltme güç artırımı işi, OG proje çizimi, 2000 trafo montajı, OG montajı, Ana dağıtım panoları yapımı, Harmonik Filtreli Kompanzasyon Panosu Yapımı, devreye alma ve
  HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. firmasına ait bina tipi 1250 kVA trafo tesisini 2000 kVA ya yükseltme güç artırımı işi, OG proje çizimi, 2000 trafo montajı, OG montajı, Ana dağıtım panoları yapımı, Harmonik Filtreli Kompanzasyon Panosu Yapımı, devreye alma ve montaj işleri firmamız tarafımızdan anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
SON GELİŞMELER
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SAN. VE TİCARET A.Ş.
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SAN. VE TİCARET A.Ş. Bulgaristan Sark Bulgaria tesisleri dağıtım panoları tasarım ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
COPYRIGHT © 2016 GÜNYAP GRUP
Tüm Hakları Saklıdır.