• 0 {262} 655 10 12
PROJELER
 • DURDEN PLASTİK YAPIŞKAN FİLM A.Ş
  DURDEN PLASTİK YAPIŞKAN FİLM A.Ş. Enjeksiyon Makinaları Elektrik Tesisatı Yapımı TAYSAD/KOCAELİ 2014
 • PETLAS - Abdülkadir ÖZCAN A.Ş
  PETLAS - Abdülkadir ÖZCAN A.Ş. Anadolu şube elektrik tesisatları yapımı Ataşehir/İSTANBUL 2014
 • TÜBİTAK Araştırma Kurumu
  TÜBİTAK TÜRKİYE BİLİMSEL ve TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU MAM Çeşitli Bölümlere Ait Elektrik Tesisatları Yapılması Gebze/KOCAELİ 2014
 • Sandoz İlaç San. ve Tic. A.Ş.
  Sandoz İlaç San. ve Tic. A.Ş. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB) tesisleri içerisindeki tüm elektrik panolarına RCD (Kaçak akım rölesi) takılması, rölenin sağlıklı çalışabilmesi için...
 • Kroman Çelik A.Ş.
  Kroman Çelik A.Ş. Hereke Liman Tesisi içerisinde yangın ve sulama tesisi otomasyonu işleri, idari bina, yemekhane, kantar vb. kısımların elektrik tesisatlarının...
 • TEKNİK-ER İNŞAAT SAN. TİC. MEHMET ÇİÇEK-ABDURRAHMAN ÜÇÜNCÜ ORTAKLIĞI
  Gebze ıssıkgöl caddesi üzerinde 67 adet işyeri projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı
  İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş. Kartal Beton Santrali Ana Pano, Kompanzasyon Panosu, Jeneratör Transfer Panoları ve Trafo Değişimi
  Nuh Beton A.Ş. Kartal Beton Santrali Ana Pano, Kompanzasyon Panosu, Jeneratör Transfer Panoları ve Trafo Değişimi firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali elektrik işleri
  Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
SON GELİŞMELER
Nuh Beton A.Ş. Derince Safiport Limanı Hazır Beton Tesisi Elektrik İşleri
Nuh Beton A.Ş. Derince Safiport Limanı Hazır Beton Tesisi 400 kVA direk tipi trafo postası, Atık Su Otomasyonu sistemi, Beton santrali kuvvetli ve zayıf akım elektrik İşleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
COPYRIGHT © 2016 GÜNYAP GRUP
Tüm Hakları Saklıdır.